تبلیغات
پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1
پاسخ به سوالات پزشكی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian medscience medlearning medanswerپاسخ به سوالات پزشكی 1

.
فلانی
چهارشنبه 8 تیر 1390 02:03 ب.ظ
با سلام
من حدود 4 الی 5 سال است که خود ارضایی میکنم و الت تناسلی مردی من کوچک است ایا میتوانم همسر اینده ام را ارضا کنم
ایا او در امیزش با من مشکلی پیدا نمیکند
پاسخ سوال : سلام
یكی از عوارض خودارضایی مشكلاتی است كه فرد در ارتباط با همسر آینده خود پیدا می كند كه با ترك خودارضایی به مرور این مشكل برطرف می شود
از لحاظ روانی فردی كه به خودارضایی مبتلا است در رابطه با همسر خود نیز بفكر ارضای خود است و نمی تواند بفكر همسر خود باشد. از طرفی انزال زودرس نیز به این مشكل دامن می‌زند. همچنین انتظار این فرد از طرف مقابل بالاست كه همه اینها به نارضایتی می انجامد و نیاز به درمان این عادت است.
البته خودارضایی عوارض دیگری نیز دارد كه در مبحث خود بیان شد و بعضی عوارض بر روی جسم و روان فرد اثر طولانی دارد.

در مورد اندازه آلت تناسلی مردان دغدغه بیشتر افراد غیر واقعی است و معمولا مشكلی وجود ندارد در این باره بعدا مطلب كاملی منتشر می شود اما یك مورد كه شایعتر است افراد خیلی چاقی هستند كه چربی اطراف آلت را فراگرفته و قسمتی از آلت در چربی نهان است كه در صورت بروز مشكل حركت، به سوی تناسب اندام راه درمان است
یکشنبه 5 تیر 1390 10:16 ب.ظ
زنانی که رحم خودرا برمی دارند آمیزش آنها به مشکل بر می خورد یا مثل قبل است؟
پاسخ سوال : خیر، رحم مكانی برای زندگی جنین است و تغییرات آن نیز به همین علت به طور دوره ای انجام می شود و از آنجائیكه نه مكان آمیزش است و نه هورمون و ترشحی دارد كه برای آمیزش لازم باشد پس برداشتن آن در آمیزش نقشی ندارد البته باید از پزشك سوال كرد كه به غیر از برداشتن رحم ایا اقدامات دیگری نیز می خواهد انجام دهد یا خیر؟
عسل
سه شنبه 31 خرداد 1390 07:47 ب.ظ
می خواستم اگه امکان داره مشکلات خود ارضایی در دختران را برایم شرح دهید .
با تشکر
پاسخ سوال : خود ارضایی به معنای ارضای خود است و اندام جنسی برای ارضای روجین.
یكی از مشكلات خودارضایی سرد بودن و عدم توانایی فرد در برقراری رابطه جنسی لذت بخش با همسر خویش است.
دو فرد را مقایسه كنید یكی انكه مدتی به خودارضایی مشغول بوده و این لذت را البته به طور ناقص تجربه كرده و دیگری كسی كه قبل از برقراری رابطه با همسرش خودارضایی نداشته است. پرواضح است كه چنین فردی یك لذت كامل را با همسر خود تجربه می كند و این مساله به افزایش عشق به آنها منجر می شود چرا كه این لذت ها را اولین بار با او تجربه كرده است.

از عوارض دیگر در آقایان انزال زودرس است و در خانم ها امكان آسیب به پرده بكارت وجود دارد
...
جمعه 27 خرداد 1390 07:39 ق.ظ
ما مجردین در مورد مسایل زناشویی قبل از ازدواج در مورد آلت زنانمون چه باید بدانیم؟؟؟
پاسخ سوال : قبل از ازدواج شما نیاز است كه درباره همسر آینده خود بیشتر و بیشتر بدانید زیرا پس از ازدواج زمان اینكار سپری شده و شما در صورت پشیمانی راهی برای برگرداندن زمان به گذشته ندارید. در این مورد سی دی آموزشی ازدواج موفق دكتر فرهنگ و ... كمك كننده است.
در مورد اعمال زناشویی و آلت زنانه همسر آینده تان همین بس كه از سلامت و طبیعی بودن آن مطمئن شوید كه برای اینكار نه همسر آینده تان به شما اجازه معاینه می دهد و نه شما علم آن را دارید پس مراجعه به یك پزشك متخصص می تواند كمك كننده باشد تا از سلامت، عدم بیماری و امكان برقراری رابطه با همسرتان در حد امكان مطمئن شوید.
مریم
جمعه 27 خرداد 1390 07:36 ق.ظ
علت پادرد هنگام پریود چیست؟
برای کم شدن نیاز جنسی برای مجردین چه پیامی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ سوال : درد هنگام پریود معمولا به علت ترشح پروستاگلندین است و با بروفن و یا مفنامیك اسید برطرف می شود در مواردی كه احتمال مشكلات دیگر به عنوان علت اصلی این درد مطرح باشد نیاز به بررسی دارد.

بهترین راه این است كه نیاز جنسی ایجاد نكرد تا اینكه بخواهید با دارو و ... آن را كم كنید. تحریك كننده ها اعم از عكس، فیلم، گفتگوهای خاص را از زندگی خود حذف كنید و از تردد بدون علت در اماكن و خیابان های خاص خودداری كنید و از زندگی خود بیشتر لذت ببرید
ugd
دوشنبه 23 خرداد 1390 05:33 ب.ظ
درمان اختلال در نعوظ وحفظ نعوظ به مدت لازم
پاسخ سوال : تشخیص این مساله با پزشك متخصص است و درمان دارویی و توصیه پزشكی دارد.
داروهایی كه برای این مشكل بكار می رود عوارض مختلف دارد و مصرف آن بدون اجازه پزشك ممنوع است.
saeid
دوشنبه 23 خرداد 1390 05:00 ب.ظ
برای بچه دار شدن آیا مقدار منی مهم است.چه مقدار از آب منی باید کافی باشد لطفا سریع جواب سوالم را بدهید ممنون
پاسخ سوال : بله، مهم است اما توجه كنید كه این تنها مورد نیست و درصد بسیار اندكی را شامل می شود موارد دیگر مانند تعداد اسپرم در هر سی سی مایع منی و ... نیز مهم است.
برای زوجی كه بیش از 2 سال از ازدواج انها می گذرد و از هیچ روش پیشگیری استفاده نكرده اند و با هم رابطه داشته اند انجام آزمایشات و از جمله آزمایش كامل مایع منی توصیه می شود
كم بودن مقدار مایع منی می تواند شانس بارداری را كم كند اما در صورت وجود اسپرم كافی و سالم با روشهای ساده مشكل برطرف می شود
mona
پنجشنبه 12 خرداد 1390 10:35 ق.ظ
درددرناحیه مثانه و دو طرف ان دارم
پاسخ سوال : توضیحات مبهم و ناقص است.
اگر درد همیشه وجود دارد احتمال عفونت ادراری زیاد است و اگر در وسط دوره است احتمالا درد ناشی از ان است.
شنبه 7 خرداد 1390 09:30 ق.ظ
ایابانوره کشیدن بکرت پاره می شود
پاسخ سوال : خیر، پرداخت بكارت فقط با ضربه مستقیم پاره می شود و حتی مواردی مانند دوچرخه سواری و اسب سواری و امثال آن به پرده اسیب نمی رساند .


لینك به: پاسخ به سوالات پزشكی 1
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
ژل مشکی: بزرگ كننده آلت مردان Confidence
این ژل دارای خاصیت حجم دهندگی برای آقایان بوده و برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان کاربرد دارد.
نحوه استفاده: این ژل را بمدت 16 هفته 2بار در روز بر روی آلت مالیده و به مدت سه تا 5 دقیقه آلت را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ داده و پس از 5 دقیقه آلت را شستشو دهید. وازن خانمها نباید تحت هیچ شرایطی به این ژل آغشته گردد.
نکته قابل توجه: از مصرف این ژل حین نزدیکی خودداری نمایید.
قیمت: 29000 تومان | خرید پستی
اسپری جنسی تحریك شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts
رایحه خوشی كه شهوت را تحریك و زن و شوهر را جذب می كند. این اسپری تحریك كننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سكس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یكی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy

دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.

دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.

قیمت: 29900 تومان | خرید پستی

ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
قیمت: 18000 تومان | خرید پستی
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان بوده و در خانم هایی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد .
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و کلیتورال به ژل اغشته گردد
قیمت: 39000 تومان | خرید پستی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy
این ژل حاوی عصاره انار بوده که ضمن ایجاد خاصیت چسبندگی به بازگرداندن لذت جنسی به بانوان و همسرشان کمک می نماید. خانمهایی که دچار شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد لومن میباشند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 20 دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن را به مقداری از ژل آغشته نمایید .
قیمت 16500 تومان | خرید پستی
ژل نارنجی: گرم و داغ کننده زنان سرد مزاج Hot Night
این ژل برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته بطوری که این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی و متعادل کردن زمان ارگاسم میگردد.
نحوه استفاده: 30دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.
قیمت: 16500 تومان | خرید پستی
ژل زرد: روان كننده (لوبریكانت) و ضد باكنری و قارچ زنان Romance
این ژل بعنوان یک لوبریکانت حین نزدیکی کاربرد داشته و همچنین با دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ بعنوان یک ضد عفونی کننده قبل از نزدیکی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.این ژل با متعادل کردن ترشحات و PH واژن مانع از ایجاد بوی نامطبوع ، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی میگردد
قیمت: 15000 تومان | خرید پستی
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد .
قیمت: 26000 تومان | خرید پستی
ژل سفید : Whitener
این ژل جهت روشن و سفید کردن پوست ناحیه ای که در اثر اصلاح مو تیره گشته، برای بانوان قابل استفاده می باشد. به طوری که این ژل بصورت یک لایه بردار عمل کرده و پس از استفاده این نواحی دارای پوستی تازه و با لطافت میگردند .
نحوه استفاده: نواحی زیر بغل و یا خط Bikini را به مقداری از ژل آغشته نموده و ماساژ دهید تا جذب شده، پس از 10 دقیقه موضع را با آب گرم خوب شسشو دهید .
موجود نیست | خرید پستی
ژل سبز: شستشو دهنده و ضد عفونی کننده Fresh
اولین و مهمترین قدم در یک رابطه جنسی سالم حفظ بهداشت فردی میباشد این ژل با خاصیت ضدعفونی کنندگی و ایجاد طراوت و پاکیزگی در دستگاه تناسلی مانع از ایجاد عفونت های عمومی میگردد. و در هنگام نزدیکی و یا دوران عادت ماهانه کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را قبل از نزدیکی و یا دردوران عادت ماهانه دو بار در روز و هر بار به مدت 5 دقیقه در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی مالیده و پس از آن با آب ولرم شستشو دهید .
قیمت: 12500 تومان | خرید پستی
پریا
دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 08:00 ب.ظ
سلام آقای دکتر.میخاستم بدونم آیا رابطه جنسی با نامنظم بودن پریودها رابطه داره؟ آخه من بعد هر بار ارضا شدن دوره ی پریودم چندروز عقب می افته.چون هنوز عقدیم فاصله ی بین رابطه هامون زیاده.مطمئنم احتمال حامله شدنمم نیست چون مایع منی با فاصله از واژنم ریخته میشه.
ali
دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 02:02 ب.ظ
اقای دکتر چرا جوابه منو نمیدید..لطتفا جواب کامل دهید.....ممنون
ali
دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 12:26 ب.ظ
سلام اقای دکتر ..با وارد کردن کلاهک الت تناسلی پرده بکارت پاره می شود؟؟؟
ali
دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 12:24 ب.ظ
سلام اقای دکتر ..با وارد کردن کلاهک الت تناسلی پرده بکارت پاره می شود؟؟؟
hamid
دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 11:48 ق.ظ
salam aghayeh dr..aya ba vared kardanehh faghat kolahak alateh alateh mardaneh...pardeh bekarat pareh mishavad ya asib mibinad???
پاسخ سوال : سلام
بله
ناشناسم
پنجشنبه 28 فروردین 1393 04:12 ب.ظ
با سلام .. ببخشید سوالی که از شما داشتم اینه که من نیاز جنسیم خیلی بالاس اما موقعیت ازدواج هم ندارم خود ارضایی هم نمیکنم میترسم .. اما نیازم بالاس شبا هم جنب نمیشم چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین به گناه کشیده نشم ممنون
پاسخ سوال : سلام
از تحریك كردن شهوت جلوگیری كنید تفكر غیر معمولی بودن خود را فراموش كنید و به راحنی به زندگی و تكالیف روزانه خود بپردازید.
مریم
سه شنبه 26 فروردین 1393 03:40 ب.ظ
با سلام یکی از لبه های داخلی دستگاه تناسلی بنده به طو ر بسیار زیادی بزرگ شده و از لبه خارجی بیرون میاید.لطف کنید بفرمایید که راه حلی هست برای کوچک شدن؟
پاسخ سوال : سلام
نیاز به انجام كاری وجود ندارد.
جمعه 15 فروردین 1393 03:15 ق.ظ
سلام
آقای دکتر دختر من و دختر خواهرم سوار الکلنگ بودند که دختر خواهرم برا شوخی از الکنگ پرید و دخترم به شدت زمین خورد و خونریزی شدیدی گرفت تا رسیدن به خونه تا زانوهاش خون بود و تو راه رفتن مشکل داشت ولی از ترس شوهرم بهش چیزی نگفتم و دکتر هم نرفتیم من میترسم پرده دخترم بر اثر ضربه آسیب دیده باشه اگه آسیب دیده باشه خود به خود ترمیم میشود؟ دخترم تازه پریودش تموم شده بود آیا مربوط به آن میباشد؟آیا تغییر دیگری برجای میگذاره؟
پاسخ سوال : سلام
در صورتیكه ضربه مستقیم به ناحیه تناسلی وارد نشود پرده پاره نمی شود. پارگی پرده در صورت وارد شدن چیزی به داخل آن و یا ضربه ای كه پارگی شدید در پوست اطراف ایجاد و ضمن پارگی پیوست و به پرده نیز كشیده شود.
اگر ضربه مستقیمی به نواحی تناسلی و زیر شكم وارد نشده و در آخر دوره بوده احتمالا خونریزی قاعدگی است اما در صورت تكرار خونریزی باید بررسی شود.
در چنین مواردی جهت بررسی و جهت آرامش فكری شما مراجعه به پزشك توصیه می شود. اما در صورت عدم مراجعه، هیچ تفكری مبنی بر پارگی پرده نباید در ذهن شما و فرزندتان شكل گیرد.
سلطان
پنجشنبه 14 فروردین 1393 11:52 ق.ظ
سلام دکتر........
من میخواستم آلت تناسلی مو یکم بزرگ کنم یعنی به قدش بی افزایم باید چیکار کنم؟
دکتر من زود ارضا می شم قبلا هم خود ارضایی داشتم باید چی کار کنم که دیر ارضا بشم؟
سپاس گزارم.
پاسخ سوال : سلام
در صورت امكان برقراری رابطه جنسی و كارایی آن و عدم وجود ناباروری نیاز افزایش طول آلت تناسلی وجود ندارد و این كار هیچ مزیتی ایجاد نمی كند و صرفا یك سرگرمی و تحت تاثیر تبلیغات است.
مطالبی برای درمان زود ارضایی در سایت آمده روشها را انجام دهید و مشكل را حل كنید.
پنجشنبه 14 فروردین 1393 11:12 ق.ظ
سلام آقای دکتر من قبلا هم سوال کردم ولی نتوانستم جوابش را پیدا کنم خواهش میکنم دوباره جواب دهید من یک برآمدگی به اندازه ی 1 سانت از ابتدای مجاری ادراری تا پایان لبهای کوچک دارم خانواده ام برای رفتن به دکتر ارار دارن ولی من میترسم که ب خاطر خودارضایی باشد لطفا کمکم کنید که آیا این برآمدگی بدون درد ربطی به خودارضایی دارد در ضمن من قبلا عفونت هم داشتم
پاسخ سوال : سلام
نیاز به بررسی وجود دارد. ارتباطی به خودارضایی ندارد و بهتر است معاینه شوید تا در صورت وجود مشكل درمان شود.
زهرا
سه شنبه 12 فروردین 1393 03:07 ب.ظ
سلام لطفابگین پسری که چند باری رابطه جنسی داشته و بعدشم خودارضایی،میتونه خودارضاییشو ترک کنه،بدون اینکه رابطه جنسی داشته باشه؟؟؟؟؟
میگن نیاز اقایونه و قابل ترک کردن نیست..این درسته؟؟
پاسخ سوال : سلام
این بستگی به خواست و اراده فرد دارد
شقایق
چهارشنبه 6 فروردین 1393 10:40 ب.ظ
منظورتون چیه چطوری باید برطرف بشه؟؟؟؟
من فقط چوچولم رو میمالم چیزی داخل نکردم خیلی نگرانم اصلا هم نمیتونم برم دکتر
پاسخ سوال : تفاوت رنگ اندام تناسلی (لب كوچك یا كلیتوریس) با پوست طبیعی است و رنگ اندام تناسلی معمولا كمی تیره تر است. اما كبودی اگر به معنی خونمردگی باشد ناشی از آسیب است.
شقایق
دوشنبه 26 اسفند 1392 01:13 ب.ظ
سلام خسته نباشین ببخشید من ب تازگی متوجه سیاهی یا کبودی چوچولم شدم خیلی نگرانم لبه هاش قرمزه اما پایین تر ب سیاهی میزنه باید چیکار کنم؟خودارضایی هم می کنم
پاسخ سوال : سلام
دستگاه تناسلی حساس است احتمالا آسیبی وارد شده است كه باید به آرامی برطرف شود.
یکشنبه 25 اسفند 1392 08:41 ب.ظ
با سلام آقای دکتر
ما هنوز شب زفاف رو انجام ندادیم و همسرم باکره است هنوز، یه بار که با همسرم معاشقه می کردم و با دستم داشتم واژنش رو تحریک می کردم،احساس کردم انگشت وسط دستم وارد قسمتی شد که هر چی فشار می دادم بدون درد داخل می رفت،نمی دونم واژن هست یا نه و آیا پرده پاره شده یا نه چون خون نیومد،حالا مهم نیست که پرده پاره بشه یا نه مهم اینه که بعد از اینکه همسرم از همین روش ارضا شد،دیگه بعدش حس نداشت و تحریک نمیشد حتی کلیتوریس هم حس نداشت،در حالی که قبلا بیشتر ارضا می شد و هیچ وقت حسش تموم نمیشد؛در ضمن بعدش می گفت که یکم همون مسیری که دست من داخل رفته سوز سوز میکنه و بعدش که من دست میزدم دردش میگرفت؛می خواستم ببینم آیا این مشکلیه؟کمکم کنید
پاسخ سوال : سلام
با توجه به اطلاعات بیان شده مشكلی دیده نمی شود.
فرشته
شنبه 24 اسفند 1392 04:55 ب.ظ
دکتر سلام. من و شوهرم 18 ساله هستیم و ساکن روستا. ما یک ماهه ازدواج کردیم.از هر سه بار آمیزش که داریم 2 بارش از مقعد هست.شوهر میگه اگه زیاد از جلو سکس داشته باشیم اونجایت گشاد میشه و دیگه لذتی نداره.برای همین بیشتر از باسن (مقعد ) فرو میکنه.البته هر دو شهوت زیادی داریم و از 16 سالگی که عقد بودیم سکس کامل داشتیم.آیا مشکلی بوجودنخواهد آمد؟
پاسخ سوال : سلام
آمیزش از راه واژن هیچ مشكلی ایجاد نمی كند و موجب گشادی واژن نمی شود. در حالیكه آمیزش مقعدی مشكلات فراوانی ایجاد می كند كه در قسمت مربوطه توضیح داده شده است.
پریا
شنبه 24 اسفند 1392 03:55 ب.ظ
یه سوال دیگه ام داشتم اینکه همسرم خیلی اصرار به سکس مقعدی داره ولی من خیلی مقاومت کردم.یکی دو بار یکم سر آلتشو داخل باسنم کرده ولی چون خیلی درد داشتم سریع خارجش کرد.میخاستم بدونم ممکنه همون مضرراتی که سکس مقعدی داره برام پیش بیاد؟؟؟اگه فاصله زمانی بینشون زیاد باشه چی؟؟؟ممنون
پاسخ سوال : به سمت سكس مقعدی حركت نكنید.
پریا
شنبه 24 اسفند 1392 03:51 ب.ظ
سلام.خیلی ممنون از مطالب آموزنده تون.
من18سالمه و 5 ماهه که عقد کردم.هم خودم و هم همسرم میل جنسی بالایی داریم.سکس هم داشتیم ولی بدون دخول. همسرم از طریق تحریک کلیتوریس با انگشت منو ارضا میکنه.میخاستم بدونم کار ما بعد ازدواج مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟مثلا براش تکراری نمیشم؟؟یا ممکنه دیگه رابطه با من براش جذابیت نداشته باشه؟؟
ممنون
پاسخ سوال : سلام
مشكل اصلی تر این است كه بسیاری از موارد عقد موقت و حتی عقد دائم بدون عروسی به جدایی كشیده شده است و درگیری دختر در روابط جنسی تبعات روانی ناخوشایندی برای او در پی داشته است.
artemis aram
شنبه 24 اسفند 1392 01:32 ق.ظ
سلام آقای دکتر
ببخشید من تا حالا چیزی درون واژنم داخل نکردم و اونطور که یکی از بستگانم رفته دکتر برای معاینه دکتره انگشت وسط دستشو تا آخر برده داخل واژن بعد گفته سالمه منم یبار امتحان کردم برای منم تا آخر رفت بعد خورد به یه سطح صاف که راه واژنو مسدود کرده بود یعنی میشه یا امکانش هست که پرده بکارت انقدر عقب باشه آخه برای چند تا از دوستانم پایین تر بوده؟فقط محض کنج کاوی پرسیدم.بعد منم تا الان که21سالمه اصلا رابطه جنسی نداشتم.ممنون میشم ج بدید بدجور فکرمو مشغول کرده؟فقط زود اگه ممکنه
بازم تشکر
پاسخ سوال : سلام
شما مهارت كافی برای اینكار را ندارید و انواع پرده بكارت را نمی شناسید. لطفا به معاینه خود نپردازید و بی جهت به فكر آسیب پرده بكارت نباشید.
فاطمه
پنجشنبه 22 اسفند 1392 10:30 ب.ظ
سلام من از وقتی که کورتاژ کردم هنوز شکمم درد میکنه و حدود یکسال از این کورتاژ میگذره دکترا گفتند که احتمال دو نوع است ) من و شوهرم یک ماه پیش رابطه جنسی داشتیم و هنوز خبری از علائم بارداری نیست.
پاسخ سوال : سلام
در مورد درد به پزشك خود مراجعه كنید تا بررسی شود.
به رابطه جنسی خود برای بارداری ادامه دهید.
نیوشا
پنجشنبه 22 اسفند 1392 04:45 ب.ظ
دکترسلام.نامزدم چند بدلیل محدودیت از سکس از جلو در دوره نامزدی، چند بار از عقب ( مقعد ) با من امیزش داشته و منی رو هم بعضی وقتها میریزه داخل. آیا اینکار مشکلی بوجود نمیاره؟اوایل درد آور بود ولی الان برام لذت بخش شده!
پاسخ سوال : سلام
مشكل از همین حالا شروع شده و بعدا تشدید می شود. لذت شما روانی است صبر كنید تا بعد از عروسی لذت واقعی را بچشید.
عایشه
دوشنبه 19 اسفند 1392 09:51 ق.ظ
سلام. من و شوهرم بعضی وقتها داخل وان آب سرد آمیزش داریم.شوهرم میگه دیرتر انزال میشه.خودم هم لذت بیشتری میبرم چون زمان نزدیکی بیشتر طول میکشه.آیا برای سلامتی ضرری نداره؟
پاسخ سوال : سلام
فكر نمی كنم.
artemis aram
یکشنبه 18 اسفند 1392 03:30 ق.ظ
سلام اقای دکتر میخاستم بپرسم وقتی سوالی میپرسیم در کدوم قسمت باید جوابمون رو بخونیم؟ممنون از سایت خوبتون
پاسخ سوال : سلام
فعلا در همین قسمت.
سوران
شنبه 17 اسفند 1392 08:30 ب.ظ
سلام.من و همسرم در دوران عقد به سر میبریم. با همسرم نزدیکی داشتم و منی را روی شکم همسرم پاشیدم. تا حالا دخولی با همسرم نداشتم. همسرم یک روز از شروع دوره پریودش گذشته و هنوز پریود نشده است. ناراحت هست که نکنه حامله بشود. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
پاسخ سوال : سلام
شاید پریود نامنظم باشد. كمی صبر كنید اگر پریود اتفاق نیافتاد آزمایش دهید و اگر حاملگی بود به برگزاری سریع عروسی فكر كنید.
شنبه 17 اسفند 1392 08:01 ب.ظ
سلام. من وقتی دستشویی میرفتم آب رو با فشار زیادی باز میکردم. الان میبینم که لبهای کوچک اندام تناسلیم متقارن نیستند و یکی از دیگری بزرگتر شده. این ناشی از فشار آب بوده؟؟ با توجه به شکل زشتی که پیدا کرده همیشه میترسم که ازدواج کنم و مشکلی پیش بیاد. ؟این موضوع خیلی غیرعادیه؟؟؟ باید چیکار کنم
پاسخ سوال : سلام
برای شستشو نیاز به فشار آب نیست.
با رشد اندام تناسلی شكل آنها تغییر می كند و در افراد مختلف متفاوت است.
شما به شكل قبلی آن عادت كرده اید و حالا احساس زشتی می كنید در حالی كه چنین نیست. آسوده خاطر باشید و ازدواج كنید.
hg
شنبه 17 اسفند 1392 05:00 ب.ظ
2سالی عروسی کردم ارضا شدنونمیفهمم. گاهی توسکس رحمم به حالت نبض میزنه. و...گاهی دوس دارم گریه کنم...از دردلذت بخش ممنون میشم جواب بدید
پاسخ سوال : در مبحث مربوطه توضیحات لازم داده شده حركت انقباضی متناوب كه به آن اشاره فرمودید جزئی از ارضا است.
شایان
شنبه 17 اسفند 1392 02:38 ب.ظ
با سلام. اگه کسی سکس دهانی داشته باشه (آلت در دهان زن ) و انزال بشه، آیا خودارضایی محسوب میشه؟
پاسخ سوال : سلام
پاسخ سكس دهانی با همسر خود داشته باشد و همسرش به اینكار راضی باشد خودارضایی محسوب نمی شود.
منی نباید خورده شود.
مرد می تواند با هر قسمت بدن همسر خود موجب انزال شود و این خودارضایی نیست.
سكس دهانی توصیه نمی شود.
نیوشا
شنبه 17 اسفند 1392 01:46 ب.ظ
سلام.من 2 ماهه ازدواج کردم.شوهرم هرشب دو سه بار با من آمیزش کامل داره و انگار سیر نمیشه و حریص تر هم شده و روشهای مختلف امیزش رو هم انجام میده. گاهی وقتها کمرم و مهبلم کمی درد می گیره. چیکار باید بکنم.
پاسخ سوال : سلام
در اوایل ازدواج معمولا تعداد دفعات رابطه جنسی بیشتر است و گاهی اوقات مشكل ساز می شود.
اگر معاشقه و ملاعبه به رابطه جنسی (دخول) افزوده شود هم طرفین لذت بیشتری می برند و هم ارضای بهتری دارند.
سمانه
پنجشنبه 8 اسفند 1392 07:19 ب.ظ
سلام.ممنون از سایت عالی تون.
من 4ماهه ازدواج کردم و زندگیه خوبی دارم. ولی تو این 4ماه تو هیچ کدوم از آمیزش هام ارضا نشدم.از رابطه با همسرم لذت میبرم ولی درواقع اصلا نمیدونم ارضا شدم یا نه؟؟؟همسرم بعد هر رابطه میپرسه که ارضا شدی یا نه و من برای اینکه دلسرد نشه میگم ارضا شدم.نمیدونم چیکارکنم.....
پاسخ سوال : مطلبی را كه درباره ویژگیهای جسمی در حالت ارضا نوشته شده است مطالعه فرمایید.
مینا
پنجشنبه 8 اسفند 1392 12:19 ب.ظ
سلام ممنونم از پاسخهاتون
میخواستم بدونم استفاده از ژل شستشوی ضد باکتری در دراز مدت برای بدن ضرر داره؟
با تشکر.
پاسخ سوال : سلام
چنین نیازی وجود ندارد.
سه شنبه 6 اسفند 1392 09:09 ق.ظ
سلام.بدلیل گرون بودن کاندوم واز طرفی چندین بار آمیزش در هفته، برای پیشگیری از بارداری قرص مصرف می کنم. آیا مصرف این قرصها چاق کننده است؟ آیا عوارضی نداره؟ ضمناً شوهرم میگه بدون کاندوم فرو کردن بیشتر حال میده؟ لطفاً راهنمایی کنید.
پاسخ سوال : سلام
به علت دارا بودن پروژسترون افزایش وزن می دهد.
عوارض مختلف و متعدد دارد و برای مصرف بهتر است مشورت شود تا استفاده از آن برای شما ممنوع نباشد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
مباحث مورد توجه

 • كاملترین مجموعه فیلم آموزش زناشویی در ایران كاملا علمی دانشگاهی
 • انواع پرده بكارت زنان + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • همه چیز در مورد آمیزش مقعدی
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1 مطالب اخیر پاسخ به سوالات پزشكی 15 پاسخ به سوالات پزشكی 14 پاسخ به سوالات پزشكی 13 پاسخ به سوالات پزشكی 12 پاسخ به سوالات پزشكی 11 پاسخ به سوالات پزشكی 10 پاسخ به سوالات پزشكی 9 پاسخ به سوالات پزشكی 8 پاسخ به سوالات پزشكی 7 پاسخ به سوالات پزشكی 6 پاسخ به سوالات پزشكی 5 پاسخ به سوالات پزشكی 4 پاسخ به سوالات پزشكی 3 پاسخ به سوالات پزشكی 2 پاسخ به سوالات پزشكی 1 لیست آخرین مطالب پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1 آرشیو مطالب هفته دوم اردیبهشت 1391 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 1
  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان