پاسخ به سوالات پزشكی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian pubmed medlearning medanswer jala sms fal topnews news akhbarپاسخ به سوالات پزشكی 10

.مشاهده نظرات دستگاه تناسلی زن و پرده بكارت و واژن
ma
چهارشنبه 28 دی 1390 12:22 ب.ظ
ممنون از راهنمایی خوبتون.
elaheh
سه شنبه 27 دی 1390 03:50 ب.ظ
سلام
این دومین بار ازتون سوال میپرسم میشه جوابمو بدید
من بعد از این نامزد کردم از وقتی که نامزدم با آلت من ور میره دوران قاعدگی خیلی سختی دارم و بیشتر ده روزس نامزدم تا حالا چند با وقتی پریود بودم هم این کارو کرده
آیا من بعد ها برای حامله شدن مشگل پیدامیکنم؟
به نظر شما اگر ازش بخوام این کارهارو انجام نده ممکن به رابطمون آسیب برسه؟
پاسخ سوال : هر چیز در جای خود نیكوست. دوران نامزدی، دوران نامزدی است نه دوران زندگی زناشویی و معاشقه و عشقبازی.
موارد بسیاری مشاهده شده است كه این روابط بدون اینكه سرانجام به ازدواج بیانجامد منجر به مشكلاتی مانند پارگی پرده و مسائل روانی ناشی از آن شده است. همچنین دختری كه در معرض عشقبازی جسمی در دوران نامزدی بوده است و ازدواجی انجام نشده است مشكلات روانی شدیدی را متحمل می‌شود و علاوه بر آن فشار جنسی بیشتری را احساس می‌كند.
مردی كه می‌خواهد بار یك عمر زندگی را به دوش كشد و تحمل جنسی دوران كوتاه نامزدی را ندارد در میدان زندگی مشترك فرد موفقی نخواهد بود.
دوران نامزدی دوران آشنایی است و به جای پرداختن به مسائل زناشویی به شناخت بهتر از همدیگر بپردازید تا در صورت عدم رضایتمندی از ازدواج خودداری كنید. شناخت‌های سطحی و بعد عشقبازیهای دختر و پسر چشم آنها را به موارد دیگر كور می كند و در دورانی متوجه تفاوت ها و عدم رضایمندی ها می‌شوند كه جدایی از یكدیگر هزینه بالایی دارد.

احتمال پارگی پرده وجود دارد و لازم است اینكار ترك شود
برای حاملگی مشكلی ایجاد نمی كند
دردی كه شما تجربه می كنید می تواند به علت آسیب فیزیكی به اندام شما باشد و همچنین تشدید مشكلات زمان پریود.
elaheh
سه شنبه 27 دی 1390 03:28 ب.ظ
من 21ساله هستم و نامزد دارم نامزدم مدام با آلت تناسلی من ور میره و من گاهی اوقات خیلی دردم میگره اما خونریزی ندارم و گاهی هم دلم به شدت درد میگیره آیا پردم پاره شده؟اون تاحالا آلتش رو تو واژنم نکرده
elham
یکشنبه 25 دی 1390 02:49 ب.ظ
salam man 16 salame alaghe ziyadi be sex daram ama felan chon bache hastam nemitonam ezdevaj konam bazi oghat khoderzai mikonam mishe begid che kar konam?
پاسخ سوال : سلام
شما دختری بالغ هستید و توصیه این است كه خود ارضایی را ترك كنید.
راههایی كه در سایت در این رابطه توصیه شده است مفید است.
میل جنسی در همه افراد وجود دارد و كنترل آن به سادگی امكان پذیر است.
الی
یکشنبه 25 دی 1390 02:38 ب.ظ
ممنون از پاسخگویی سریعتون من توسوال قبلی پرسیدم ایا ورود انگشت درحد نصف ناخن باعث پارگیش شده من یکی دوبار این کاروکردم باتوجه به اینکه پردم حلقوی وارتجاعی هست نه دردونه خون ونه سزش داشتم واین کار قبل از مراجعه به متخصص وماما که گفتن سالمه انجام دادم؟من خیلی وسواسی شدم ودائم پردمو تو اینه میبینم ایا کشیدن لبهای کوچک باعث پارگیش میشه ؟ایا امکان داره اون متخصصی که گفته پاره هست پردم بخاطر دروغم این کارو کرده وخواسته باشه بترسونم اخه الکی گفتم از روصندلی حموم افتادم دلم نمیخواست انگ رابطه جنسی بزنه بهم؟وسوال اخر اینگه من خودمو از رو شلوار مثل حالت مشق نوشتن روپاشنه پام میزارم وجلوعقب میکنم باتوجه به اینکه من بیشتر قسمت جاو التمو که کیلتوریس هست میمالم جدا این باعث پارگیش شده توضیح بدین چه طور؟
پاسخ سوال : پزشك شما سلامت شما را تایید كرده است پس به سلامت خود مطمئن باشید.
معاینه توسط خود فرد كه تجربه و مهارت لازم را ندارد هیچ فایده ای ندارد و در بیشتر موارد حس پاره بودن پرده را به فرد القا می كند.
دلیلی ندارد كه پزشك دروغ بگوید تشخیص ایشان این بوده و شاید التهاب و موارد دیگری مشاهد كرده كه چنین نظری داده است.
در خود ارضایی همواره آسیب به پرده مطرح است و فرد به تدریج رفتار خود را گسترش می دهد و در حالت تحریك شده به خود آسیب می رساند.
محمد
یکشنبه 25 دی 1390 12:28 ب.ظ
سلام
ممنون از مطالب پر ارزشتون
من معتاد این کار شدم
یعنی استمنا می کنم
یه موقع هفته ای دو سه بار و یه هفته هیچی
تصمیم قاطع گرفتم به یاری خدا بزارم کنار انشالله
ولی می ترسم برای اینده ام و ازدواجم مشکل پیش بیاره
چون من اگر خدا بخواد حدود دو سه ماه دیگه به صورت جدی دنبال یه کیس مناسب برای ازدواج می گردم و انشالله ازدواج می کنم
خواهش می کنم این دل شوره من را درمان کنید
که چه خواهد شد بعد از ازدواج من
با تشکر
پاسخ سوال : سلام
خودارضایی را ترك كنید و به زندگی خود ادامه دهید و طبق برنامه خود ازدواج كنید.
اقدامات بیشتر برای بعد از ازدواج
قاسمی
یکشنبه 25 دی 1390 12:16 ب.ظ
ایا دخترهای که داری پرده ارتجایی هستن دارای پریود نامنظم هستن؟ ایا از شکل ظاهری دستگاه تناسلی دختر متوان تشخیص داد دارای په نوع پرده ای است؟
پاسخ سوال : نوع پرده رابطه ای با پرپود ندارد و علت پریود نامنظم باید بررسی شود.
نوع پرده با شگل دستگاه تناسلی خارجی زن نیز رابطه ای ندارد و برای تعیین نوع پرده باید پرده معاینه شود.
na
یکشنبه 25 دی 1390 12:15 ب.ظ
سلام
من در قسمت داخلی لبهای بزرگ دستگاه تناسلی ام توده های خیلی کوچکی دارم و گاهی هم جوش می زند. می خواستم بدانم وجود این توده ها خطری ندارد؟
پاسخ سوال : سلام
اگر مشكل دائمی است و آزاردهنده به پزشك مراجعه كنید.
برای تشخیص نیاز به معاینه وجود دارد ممكن است عرق سوز باشد یا بیماری پوستی و ...
الی
یکشنبه 25 دی 1390 02:31 ق.ظ
سلام ممنون از سایت خوبتون من۲۲سلمه از سر کنجکاوی پردمو تواینه دیدم درقسمط بالا یک شکافی بود که مجرای ادار قرار داره واین شکاف تا خود پرده امتداد دار وتوی پرده اومده رفتم پیش ماما گفت پردت حلقوی وارتجاعی یکم دندانه داره وسالمه اما من قانع نشدمو میخواستم بدونم اون شکاف پارگیه یانه رفتم پیش یک متخصص والکی گفتم از روی صندلی تو حموم افتادمو درد داشتم ایشون نگاه کرد گفت پردت یکم پاره شده برویکماه دیگه بیا شاید خوب بشه ازش پرسیدم کجا گفت قسمت بال یک پارگی کوچیکه گفتم برگه سلامت میدین گفت نه من ترسیده بودمو رفتم پیش یک متخصص دیگه که ایشون گفت سالمه وکاری به گفته متخصص قبلی نداره حالا من چی کار کنم نظر کدوم درسته ضمنا بگم رابطه جنسی نداشتم اما یکبار از سر نادونی انگشتمو به اندازه میلیمتر داخل کردم که فقط لبه های پردمو حس مکردم حالا چند سوال دارم 1_ایا این میتونه علت پارگی باشه
2_من خودارضایی میکنم التمورو پاشنه پام جلو عقب میکنم ارضا میشم بدون اینکه به قسنت واژفشار بیارم درواقع کلیتوریسو میمالم ایا این باعث پارگیش شده؟3_شکل پردم یک دایره هستش که یک شکافی هشت مانند روشه ومجرای ادار تو اونه وامتداد داره تو پرده پیش ماما ومتخصصی که گفت سالمه رفتم میگن شیار توپردت نیست اما اونکه گفته پاره هست همون شیارو پارگی محصوب میکنه حالا چی کار کنم؟دیگه نه پولشو دارم پیش متخصص برم نه جراتشو؟4_نمیونم ورود انگشتم درحد نصف ناخن البته ناخنی که بلند نیست باعث پاره گیش سده؟لطف میکنی جوابو به ایمل بفرستید

پاسخ سوال : سلام
1- می‌تواند
2- ممكن است
3- مجرای خروج ادرار در بالای واژن قرار دارد و به داخل واژن ختم نمی شود اگر چنین باشد در موقع ادرار كردن ادرار وارد واژن می شود و از سوراخ‌ پرده خارج می شود. آنچه شما دیده اید احتمالا امتداد چین پوستی و یا ... بوده است.
خودارضایی می تواند به پرده اسیب برساند و لازم است ترك شود. با توجه به عدم آمیزش جنسی و معاینات انجام شده و نظر یك پزشك و ماما، قاعدتا شما سالم هستید پس به پارگی پرده فكر نكنید.
Anita Jan
پنجشنبه 22 دی 1390 01:14 ب.ظ
سلام
میخام بدونم که مکیدن آلت تناسلی مرد توسط زن و همانطور از زن توسط مرد از نگاه شرعی و پزشکی اشکال داره یا نه؟چون شما بهتر میدونید که با چوشیدن اونجا ها دو طرف بیشتر تحریک میشوند
خیلی ممنون
پاسخ سوال : سلام
نظر كلی شرع این است كه زن مایه آرامش است و منظور وجود زن است نه اندام او و در مورد انجام كارهایی كه با شان انسان مومن همخوان نیست را توصیه به عدم انجام دارد. مكیدن آلت تناسلی زن و مرد حرام نیست و گناه ندارد. در مورد مایعات جنسی، مایعات نجس خوردنش حرام است و خوردن عمدی سایر مایعات را نیز بعضی از مراجع حرام می‌دانند. این عمل باید با رضایت طرفین باشد و شوهر نمی تواند زن را مجبور به این كار كند.
از لحاظ پزشكی این مساله موجب انتقال بیماریهای جنسی و بیماریهای منتقله از راه جنسی می‌شود و رعایت بهداشت و سلامت طرفین در هر حال لازم و در این موارد لازمتر است.
farshad
سه شنبه 20 دی 1390 09:47 ب.ظ
سلام من انزال زود رس گرفتم خیلی وقت هست که خودم رو ارضا نمیکنم
.1.اگر چند وقت خودم را ارضا نکنم مشکل انزال زود رس من درست میشود؟
2.از دارو و مواد شیمیای نمیخوام استفاده کنم تا 7 سال دیگه ازدواج نمیکنم چون هنوز 20 سالمه و بچه هستم راحی دارد که زود انزالیم درست شود؟
پاسخ سوال : سلام
درمان انزال زودرس گاهی اوقات مشكل است اما تا قبل از ازدواج تنها توصیه لازم ترك خودارضایی است.
خود ارضایی را ترك كنید و به انزال زودرس هم فكر نكنید و به زندگی خود بپردازید بعد از ازدواج در صورت وجود مشكل تا آن زمان راهكارهایی وجود دارد.
زیبا
سه شنبه 20 دی 1390 05:51 ب.ظ
سلام
علت سرد مزاجی بعضی آقایون در بر قراری رابطه جنسی با همسرشون چه چیزهایی هست؟
آیا قابل درمان هست یا نه؟
پاسخ سوال : سلام
اگر واقعه سرد مزاجی باشد باید علت یابی و درمان شود.
مطالبی در سایت عنوان شده است و مطالب دیگری نیز در آینده اضافه می‌شود.
فاطیما
دوشنبه 19 دی 1390 04:54 ب.ظ
سلام
میشه راهنمایی کنید که در شب زفاف و بعد از پاره شدن پرده زن و شوهر باید چه کارهای دیگه ای انجام بدن؟
پاسخ سوال : سلام
بعد از یك مراسم سنگین عروسی و روزهای قبل از آن در بسیاری موارد حتی ترجیح داده می شود كه این شب سبك برگزار شود و با كمی معاشقه و مغازله به پایان رسد و رابطه بیشتر در شبی دیگر انجام شود تا آمادگی جسمی و روحی طرفین بالاتر باشد و این اولین تجربه خسته كننده نباشد و خاطره خوبی به جا بگذارد.
آنچه در این شب مهم است تشكیل خانواده ای 2 نفره است و این شب را برابر با یك نزدیكی دانستن، التهاب آور و نگران كننده است. آمیزش در این شب الزاما به معنای دخول نیست
مریم
یکشنبه 18 دی 1390 01:55 ب.ظ
salam man 17 salame alan hodode 4 sale khod earzai mikonam fagaht ba abo das ama na khon rizi dashtam na chizi dakhele badanam krdam aya emkane pare shodane pardam has?chejori in karo tark koanm barha khasam am nashode
پاسخ سوال : اگر به پرده كاری نداشته‌اید قاعدتا سالم باشد. اما عدم خونریزی ملاك عدم آسیب به پرده نیست.
اینكه بارها خواسته‌اید و تلاش كرده‌اید نشانه پشتكار شماست كه با تلاش بیشتر مثمر تمر خواهد بود.
از سایر تكنیك‌های موفقیت مانند عبارات تاکیدی و ... نیز استفاده كنید.
سارا
شنبه 17 دی 1390 10:30 ب.ظ
من خود ارضایی كردم جسم خارجی رو تا ته داخا بردم ولی خون ریزی یا درد انچنانی نداشتم امكان داره پردم پاره شده باشه یا ارتجاعی هستش؟
پاسخ سوال : به احتمال زیاد، پاره شدن پرده و یا آسیب به آن می تواند بدون خونریزی باشد
کاظم
شنبه 17 دی 1390 09:38 ب.ظ
چرا بعضی از زنان بعد از نزدیکی و ارضا شدن دوباره در اولین خواب جنب می شوند؟
پاسخ سوال : ارضا ناكامل یا عوامل محرك فراوان
جنب: در صورتی که مایعی از مرد یا زنی خارج شود، اگر با شهوت و با تندی (جستن ) بیرون آید و بعد از بیرون آمدن بدن سست شود، مرد یا زن جنب می شوند، ولی در زن ها بیرون آمدن منی غالباً همراه بااوجه شهوت است
سولماز
شنبه 17 دی 1390 05:19 ب.ظ
سلام
کدام نوع پرده بکارت هنگام پاره شدن درد بیشتری دارن؟
پاسخ سوال : سلام
خیلی به نوع پرده بستگی ندارد
mohammad
جمعه 16 دی 1390 04:03 ب.ظ
سلام
چه غذاهایی در تقویت جنسی مؤثر هستند
پاسخ سوال : سلام
خواص بعضی از مواد:

سیب
خوردن سیب در طول روز باا ز بین بردن بوی بد دهان شما باعث میشود که شریک زندگیتان بیشتر به شما نزدیک شود علاوه براین کلسترول شما را پایین می آورد.

مارچوبه
این گیاه خوشمزه سرشار از ویتامین هایی است که نقش کلیدی در ساخت هورمونها دارند.

موز
این میوه شامل آنزیمی برای تقویت میل جنسی در مردان است علاوه بر این درد مفاصل رانیز کاهش میدهد.

کرفس
این گیاه باعث آزاد شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان میشود که زنان را به خود جذب میکند .

انجیر
این میوه دلپذیر به دلیل برخورداری از مقادیر بالای اسیدهای امینه میل جنسی شما را شعله ور میکند.

سیر
بوی بد سیر را میتوانید با خوردن سیب از بین ببرید اما هرگز از خوردن آن صرف نظر نکنید چرا که سیر با افزایش جریان خون در اندامهای جنسی موجب تقویت قوای جنسی شما میشود.

صدف
حاوی روی بسیار بالا برای تولید تستسترون در مردان است .

یامز وحشی
این گیاه باعث افزایش حساسیت آلت تناسلی میشود
MAHSA
جمعه 16 دی 1390 02:24 ب.ظ
با سلام وادای احترام

27 ساله و مجردم .مدت 5 ماهه که نا گهانی متوجه شدم که فرم لبهای دستگاه تناسلیم تغییر کرده و لاغر شده واز ان فرم طبیعیش خارج شده وداره کم کم به پوست تبدیل میشه همراه با خارش زیاد وچروکیده و پلاسیده شده مثه خانمهای سن بالا.خیلی وحشت کردم کمکم کنید علتش چیست راه درمان داره؟
پاسخ سوال : سلام
اگر به همراه آن بیماری جسمی و عمومی دیگری ندارید داروی خاصی مصرف نمی كنید و ... برای بررسی علت نیاز به معاینه توسط پزشك زنان وجود دارد.
یونس
جمعه 16 دی 1390 02:13 ب.ظ
با سلام آیا انحراف آلت مرد در باردارکردن همسر تاثیر داردو آیا راهی برای برطرف کردن آن میباشد؟
پاسخ سوال : سلام
بستگی به میزان انحراف و چگونگی توانایی آمیزش دارد.
برای بررسی بیشتر و بررسی نیاز به عمل جراحی به پزشك جراح كلیه و مجاری ادرار مراجعه كنید.
سارا
پنجشنبه 15 دی 1390 11:28 ب.ظ
سلام
خوردن منی مرد حرام است،نجس هم هست.
ولی اگر بخوریم آیا به بدن آسیب میرساند؟
آب زن چطور؟
پاسخ سوال : مایعات جنسی انتقال دهنده بیماریهای جنسی و بعضی بیماریهای غیر جنسی است.
برای اطلاعات بیشتر به آمار بیماریهای جنسی در دختران نوجوان مربوط به كشور آمریكا مراجعه كنید.
mohammad
چهارشنبه 14 دی 1390 10:32 ق.ظ
سلام
راه حل ایجاد نعوظ زیاد
پاسخ سوال : غذاهایی كه در تقویت جنسی موثر هستند.
خودداری از كارهایی كه موجب انزال می‌شوند.
در یك نعوظ نرمال یك رابطه جنسی نرمال برقرار می‌شود و احتمال حاملگی وجود دارد. در صورتیكه در فكر افراط در یك لذت هستید بهتر است از هزاران لذت دیگری كه خداوند در جهان قرار داده استفاده كنید.
هستی
یکشنبه 11 دی 1390 07:01 ب.ظ
دوستم با نامزدش معاشقه داشته فقط مالونده درش داخل نبرده کمتر از یه قطره خون دیدن بدون درد حالا خیلی میترسن میشه الن جواب بدین اینا خیلی میترسن
پاسخ سوال : در مورد پارگی پرده بكارت پاسخ قطعی با معاینه است.
sara
یکشنبه 11 دی 1390 12:34 ب.ظ
salam mikham shekle ye pardeye pare bebinam chon az salem bodane pardam motmaen nistam khahesh mikonam j bedin mitarsam moayene besham mamnon misham
پاسخ سوال : سلام
امكان گذاشت تصاویر غیر شماتیك وجود ندارد و اگر هم وجود داشت شما با دیدن انها نمی توانید تجربه تشخیص پرده سالم را كسب كنید و اینكه خود را معیوب تصور كنید صدمات شدیدی برایتان دارد.
یا به این مساله فكر نكنید یا با مراجعه به پزشك مطمئن شوید.
ساسان
یکشنبه 11 دی 1390 09:39 ق.ظ
سلام
مرسی از مطالب خوب و مفیدتون.
تقریبا همه سوالهایی که دیگران پرسیدند سوال منم بوده فقط اینکه آقای محمد علی گفتند جلق میزنن یعنی چی؟
پاسخ سوال : خودارضایی
milad
شنبه 10 دی 1390 04:55 ب.ظ
سلام وقتی آدم شهوتی میشه باید چیکارکنیم که خود ارضای نکونه
پاسخ سوال : سلام
در مبحث ترك خودارضایی مواردی عنوان شد.
هر فعالیت فكری و جسمی دیگر شما را یاری می كند. از حل یك معما لذت می برید و در آن غرق می شوید. ورزش می كنید و اندورفین درون زاد ترشح می شود و لذت می برید و هزار راه دیگر كه منتظر شما هستید تا لذت بیشتری برایتان به ارمغان بیاورند.
بیتا
جمعه 9 دی 1390 05:31 ب.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید . من دختری هستم 26 ساله . توی خانواده ما فشار و محدودیت خیلی زیاده تا حدی که من با هیچ دختری حتی رفتو امد ندارم و دوست نیستم حتی میشه گفت مدتها صدای زن نمیشنوم مادرم رو وقتی 2 سالم بود از دست دادم . تقریبا میشه گفت همیشه توی خونه زندونی هستم جوری که حتی از راهنمایی نذاشتن من مدرسه برم از وقتی یادمه خیلی کوچیک بودم خودارضایی میکردم تا حالا هزاران بار خواستم ترک کنم بیشترین حدی که تونستم این کارو بکنم 6 ماه بود اونم چون حواسمو پرت یکی میکردم که دختر همسایمون بود و من باهاش سرگرم درسو این چیزا میشدم ولی اونم الان نیست پرده بکارتم سالمه ولی خیلی ناراحتم از این موضوع به راه هایی که پیشنهاد کرده بودید هم پافشاری کردم ولی همش یه جوری من تو خونه تنها میشم ذهنم خود به خود کشیده میشه به اون طرف امکان ازدواج واسم فعلا وجود نداره میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید و بهم کمک کنید بتونم از پسش بر بیام با تشکر
پاسخ سوال : سلام
بسیاری از مطالب را شما بیان كردید. چیزی كه شما را بیشتر مایوس می‌كند شكستهای قبلی است. برای 1001 بار سعی كنید و مطمئن باشید موفق می‌شوید اگر مطمئن نباشید موفق نمی شوید.
اگر ارتباطات محدود شما فكر شما را آزاد گذاشته است از این فرصت استفاده كنید و فهرستی از علاقمندی های خود را كه توان انجام آن را در منزل دارید تهیه كنید و روی آن متمركز شوید هر ثانیه تمركز شما یك موفقیت است كه باید به خود تبریك بگویید.
به فعالیت‌های خود در اینترنت نیز بازنگری كنید حتی اگر ایمیلهای ناخواسته و نامناسب برای شما می‌آید از بازكردن آنها خودداری كنید می توانید ادرس ایمیل خود را عوض كنید و همینطور سایر جاهایی كه در اینترنت مرور می كنید را بررسی كنید.
با روحیه شروع كنید و اگر این مساله دوباره رخ داد ان را شكست ندانید و به طولانی كردن فاصله ها امتیاز دهید.
طاهره
جمعه 9 دی 1390 11:38 ق.ظ
اگه یه دونه هایی روی سطح کس بزنه نشونه ی چیه ؟
.
و بعدی جلق =؟
ممنون.
پاسخ سوال : لطفا از ادبیات رسمی استفاده كنید.
نیاز به معاینه دارد. ممكن است به علت التهاب ناشی از عرق سوز شدن باشد یا عفونت ویروسی و ... .
= خودارضایی
عبدالرضا
چهارشنبه 7 دی 1390 10:37 ب.ظ
میخواستم بدونم مشکل خود ارضایی را در موقع خواستگاری باید مطرح کرد
پاسخ سوال : بستگی دارد. این مساله را در نظر داشته باشید كه به احتمال زیاد همسر شما این مساله را در آینده از زبان شما خواهد شنید حال با توجه به روحیات همسر خود تصمیم بگیرید.
سپیده
چهارشنبه 7 دی 1390 11:26 ق.ظ
در بقیه روابطمون تقریبا خوبه و ازش راضیم اما در روابط جنسی سرد و بی میل برخورد میکنه.
پاسخ سوال : در روابط جنسی كمیت و كیفیت روابط مطرح است.
برای تحریك بیشتر می توان از بعضی مواد غذایی، نوع پوشش در منزل مخصوصا در زوج های جوان كه هنوز دارای فرزند نیستند دكوراسیون و رنگ بندی اتاق خواب و ... موثر است كه در آینده اینباره مطالبی ارائه خواهد شد.


لینك به: پاسخ به سوالات پزشكی 10
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
سینه و باسن زیبا
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
درمان شلی سینه و باسن
بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حجم دهنده آلت تناسلی مردان
افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy
دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حاوی عصاره انار
قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
باب
دوشنبه 27 آبان 1392 11:53 ق.ظ
باسلام.من زودارضامیشم بایدچیکارکنم.بعدازانزال زانودردمیگیروم.چن دقیقه که باخانمم ور میرم ارضامیشم امالذت چندانی برام ندارهو ازدتم ناراحت میشه وبه رو خودش نمیاره.راهنمایی لطفا؟
پاسخ سوال : سلام
روشهای مختلفی وجود داردكه در مبحث مربوطه گفته شده است. از جمله اینكه بعد از همین نوع آمیزش سبكی كه منجر به انزال می شود چند ساعت صبر كنید و برنامه اصلی را در آن زمان آغاز كنید.
سه شنبه 19 شهریور 1392 05:01 ق.ظ
سلام من 13 ساله هستم و تقریبا 5 ماه است که خود ارضایی می کنم.
لبه های داخلی من مساوی نیستند( سمت چپی معمولی اما سمت راستی کوچیک تر است).
خواستم بپرسم ممکنه به خاطر خود ارضایی به وجود اومده باشه یا میتونه مادرزادی باشه؟
ممکنه تو اینده مشکل ساز بشه برای بعد ازدواج؟
به خاطر سنم نمیتونم به دکتر مراجعه کنم.
خودم فکر نمی کنم خیلی جدی باشه اما فرقشون خیلی واضحه.
الان هیچ مشکلی ندارم نه درد نه سوزش یا چیز دیگه.
برای اینده نگرانم.
لطفا بگید مشکلش چیه.
ممنون
پاسخ سوال : سلام
می تواند به علت تحریكات باشد.
خودارضایی عوارض متعدد دارد و رهایی از آن برایتان آسایش را به ارمغان می اورد.
فهرست مطالب
مباحث مورد توجه

 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی
 • علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن
 • روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران
 • بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
 • تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی
 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
 • آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران
 • ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س
 • انواع پرده بكارت دختران باكره زنان و خانم ها + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی و عكس دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • آمیزش مقعدی - آمیزش كردن با زن و دختر از پشت و باسن
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • هنر گفتگو ابزار ارتباطی زوج ها
 • همسری در نقش مادر یا پدر - نقش سن در روابط زناشویی
 • همسرم از من به خاطر چاق بودنم، بدش می‌آید
 • هفت درد دل شوهرانه
 • هفت تیپ مردان مورد پسند خانوم ها
 • هفت باورغلط مردها درباره زنها
 • ناسازگاری در زندگی زناشویی
 • مردها چه زنی را همسر ایده‌آل می دانند؟
 • مردها به دنبال چه همسری هستند؟
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند
 • محبوب شدن برای شوهر
 • عوامل مهم در بقای زندگی زناشویی
 • عاملی مهم برای موفقیت زنان در عشق و زندگی
 • شوهرم به موفقیتهایم حسادت می‌کند!
 • شوهرتان را رمز گشایی کنید
 • شوهر من یک احمق است؟
 • شک همسرتان نسبت به خودتان را از بین ببرید!
 • شش علامت یک مرد ایده‌آل
 • شش خصوصیات مردان که خانمها خواهان تغییرشان هستند
 • شش اشتباه رایج بین اکثر زنان دنیا در ارتباط با مردان
 • زن داری به روش کاملا اصولی
 • روابط زناشویی ما با مشکل مواجه شده است
 • رموز شاد کردن خانم ها
 • رمز جذابیت و محبوبیت زن چیست؟
 • رفتارهایی که زنان می‌پسندند
 • راه‌های‌ استحکام روابط زناشویی
 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • ده راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایون نه
 • ده برتری جالب زنان نسبت به مردان
 • دوازده راز زنانی که شوهرشان عاشق شان است
 • دوازده راز جالب که دخترها باید در مورد نامزدشان بدانند
 • دلایل مهمی که مردان شما را ترک می‌کنند
 • دردسرهای عشق یک‌طرفه
 • در محافل زنانه چه می‌گذرد؟
 • در ذهن مادر شوهرتان چه می گذرد؟
 • خانمها نیازمند چه جملاتی هستند؟
 • خانمها برای همسر خود جاذبه داشته باشید
 • حقایقی مردانه که خانم ها باید بدانند
 • حقایقی درباره زنان!
 • حسادت زناشویی در زندگی زناشویی
 • حرف هایی که نباید به زنان گفته شود
 • چند اصل برای حل مشلات روابط زناشویی
 • چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید؟
 • چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟
 • چگونه شوهرتان را مجذوب خود کنید؟
 • چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟
 • چگونه زندگی همسرمان را جهنم کنیم؟
 • چگونه توجه همسرمان را جلب کنیم؟
 • چگونه ارتباط احساسی برقرار کنیم؟
 • چقدر باید به حرف‌ همسرمان گوش دهیم؟
 • چطور با خانواده همسرتان کنار بیایید؟
 • چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند؟
 • چرا مردان زنان جوان را ترجیح می دهند؟
 • چرا مردان احساساتشان را ابراز نمی کنند؟
 • چرا عروس ها و مادر شوهرها به تفاهم نمی رسند؟
 • چرا شوهرتان با شما کم سخن می‌گوید؟
 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟
 • چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟
 • جنگ اول به از صلح آخر!
 • جمله ای که زنان 252 بار در هفته تکرار می کنند!
 • تازه عروس‌ها برای نزدیک کردن همسرشان به خانواده‌شان بخوانند
 • پیشگیری از مشاجرات خانمان سوز
 • پنج زنگ تفریح برای خانم ها
 • پنج روش واداشتن مردان برای بیان احساست درونی
 • پنج راه عاشق ماندن تا ابد
 • پنج دروغ‌ عمده‌ مردان‌ به‌ زنان‌
 • پنج افسانه مهلک در باره عشق
 • پنج اشتباه زنان که باعث تنها ماندن آنها می شود
 • بیست نکته طلایی همسر داری از سوی زنان
 • برترین خصلت های زنان چیست؟
 • بدترین عادت های خانم ها
 • باورهای منطقی در مورد انتخاب همسر
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با دلایل دورغگویی زنان آشنا شوید
 • با این نکات رمزهای شوهرتان را باز کنید
 • با این مردان ازدواج نکنید
 • ای کاش زن زندگی ام این رازها را می دانست
 • اشتباهات رایج بانوان در یک زندگی مشترک
 • اشتباه در برقراری رابطه و راه حل 2 مسئله
 • اسرار موفقیت زنان شوهردار
 • استرس زیاد زنان و راه حل
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • ازدواج با این مردان برای شما خطرناک است
 • آیا در چشم همسرتان یک زن ایده آل هستید؟
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند 2
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند
 • آنچه از تفاوتهای دنیای زنان با مردان نمی دانستید
 • آموزش لازم برای زن بودن
 • آقایون از ازدواج چه می خواهند؟
 • آدم های خوبی که زنان نباید با آنها ازدواج کنند
 • هشت خصیصه آقایون خانمها مخفیانه دوست میدارند
 • پنج راه برای راه یافتن به افکار مردان
 • با این هدیه ها همسرتان سرحال می شود
 • پنج جمله که هرگز نباید به مرد زندگیتان بگویید
 • خانمها چرا عشقتان شما را ترک میکند؟
 • همسر او باشید نه مادر او
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • هفت راز محبوب شدن در خانواده همسر
 • سلامت زناشویی در گرو چیست؟
 • همسرتان به شما شک دارد؟
 • هیچ زنی با این مرد ازدواج نمی کند
 • هشت رازی که زنها نمی خواهند مردها بدانند
 • ده راز درباره مردان
 • ده راز درباره مردان
 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند
 • هشت رازی که زنها دوست ندارند مردها بدانند
 • سه نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد
 • چرا مردها باعث حسادت در زنان می شوند!
 • چگونه زنی فوق العاده باشیم؟
 • هفت اشتباه جبران ناپذیر خانم ها در اولین دیدار
 • همسران موفق چه می‌کنند؟
 • زنان، مردان با ظاهر مردانه را بیشتر می‌پسندند
 • چند نکته برای تازه دامادها!
 • چگونه یک مرد را عاشق خودتان کنید؟
 • تاثیر منفی الکل بر روابط همسران
 • تاریخ کاهش علاقه بعد از ازدواج ...
 • این سه رفتار زنان که مردان را آزار می دهد
 • آنچه مادران به دخترانشان نیاموخته اند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • نحوه رفتار با همسر عصبانی
 • در زوج هایی که زن زیباتر از مرد است
 • خانم‌ها توجه کنند جیغ بزنید
 • همسرداری آیه الله بهجت چگونه بود؟
 • رفتارهایی از مردان که زنان می ‌پسندند
 • چاقی و بلوغ زودرس دختران و پسران و کوتاهی قد
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 10 مطالب اخیر پاسخ به سوالات پزشكی 15 پاسخ به سوالات پزشكی 14 پاسخ به سوالات پزشكی 13 پاسخ به سوالات پزشكی 12 پاسخ به سوالات پزشكی 11 پاسخ به سوالات پزشكی 10 پاسخ به سوالات پزشكی 9 پاسخ به سوالات پزشكی 8 پاسخ به سوالات پزشكی 7 پاسخ به سوالات پزشكی 6 پاسخ به سوالات پزشكی 5 پاسخ به سوالات پزشكی 4 پاسخ به سوالات پزشكی 3 پاسخ به سوالات پزشكی 2 پاسخ به سوالات پزشكی 1 لیست آخرین مطالب پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 10 آرشیو مطالب هفته دوم اردیبهشت 1391 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 10 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 10 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 10
  چسب لاغری اسلیم پچ با ضمانت 3 تا 12 كیلوگرم لاغری در ماه آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic