پاسخ به سوالات پزشكی                        
irmedman akhabarcinema aksmazhabi aksvarzeshi abu-ghraib simatehran aksrecord khabarkhas aroosiaks akshayam picturekar iranmedicine mediranian pubmed medlearning medanswer jala sms fal topnews news akhbarپاسخ به سوالات پزشكی 12

.مشاهده نظرات دستگاه تناسلی زن و پرده بكارت و واژن
Esmailzadeh
سه شنبه 9 اسفند 1390 09:26 ق.ظ
سلام
من میخوام مشروب استفاده کنم نه به خاطر مست شدن و لذت بردن به خاطر پاک شدن ریه و کلیه هام لطف کنید بگویید از نگاه شرعی حرام هست یا نه
خیلی ممنون
پاسخ سوال : سلام
شراب نجس و خوردن آن حرام است.
استفاده از آن هیچ تاثیری مثبتی بر سلامت ریه و كلیه ندارد و عوارض فراوان دارد.
Ahmad Elham
سه شنبه 9 اسفند 1390 09:22 ق.ظ
سلام
تشکر از مشوره ی که دادید، شما گفته بودین که تشخیصم اشباه است چون هنوز عروسی نکردم. تشخیصم اشتباه نیست چون با نامزدم از عقب نزدیکی کردم خیلی زود انزال میشم لطفا کمکم کنید.
تشکر
پاسخ سوال : سلام
روابط جنسی قبل از عروسی حتی در صورت عقد دائم توصیه نمی شود و مشكلاتی ایجاد می كند.
آمیزش مقعدی روش طبیعی نزدیكی و بهره مندی از لذت جنسی نیست و عوارض شدیدی دارد.
زود انزالی درمان دارویی و غذایی ندارد.
بنابراین در زمان انجام نزدیكی طبیعی مشكل خود را بررسی كنید.
زیبا
دوشنبه 8 اسفند 1390 05:46 ب.ظ
با سلام آیا کسی که خود ارضایی می کرده و شاید هم پرده نداشته باشه نمی تونه ازدواج کنه؟
خواهش میکنم زود جوابم بدید تشکر
پاسخ سوال : سلام
خود ارضایی می تواند باعث پاره شدن پرده شود. علاوه بر این خود ارضایی عوارضی دارد. فرد می تواند ازدواج كند اما اگر پرده وی پاره شده باشد باید توجه داشته باشد كه سالم بودن پرده برای اكثر مردان مهم است. عوارض دیگر نیز بعد از ازدواج مشكلاتی را ایجاد می كند كه نیاز به درمان دارد.
خود ارضایی عوارض شدیدی دارد كه لازم است ترك شود اما مانع ازدواج نمی شود.
محمد
دوشنبه 8 اسفند 1390 04:55 ب.ظ
آیا جغ زدن در نوجوانی ،باعث ناقص شدن بچه ی به دنیا آمده می شود؟
پاسخ سوال : به مبحث عوارض خود ارضایی مراجعه كنید
Ahmad Elham
یکشنبه 7 اسفند 1390 09:20 ق.ظ
سلام، من مشکل زود انزالی دارم شاید یک یا دو ماه بعد عروسی کنم، لطفا کمکم کنید تا اون موقع مشکلم حل بشه نزد پزشک رفتم اصلا فایده نکرد دگر نمیتونم بهشون اعتماد کنم از شما خواهش میکنم رهنمایی ام کنید چطور این مشکل را بر طرف کنم
خیلی ممنون
پاسخ سوال : سلام
شما هنوز ازدواج نكرده‌اید پس تشخیص شما اشتباه است. بهترین كار شما در این زمان حفظ آرامش است و اگر خود ارضایی انجام می دادید به طور كامل ترك كنید. تا بعد ...
tanaz
شنبه 6 اسفند 1390 09:23 ب.ظ
خسته نباشی من مدتی کونگ فو کار می کردم بعدش پریود بودم روزای اخرش بود که لکه می دیدم داشتیم تمرین می کردیم یکی از بچه ها یکم پاش خورد به مثانه با اینکه لکه می دیدم بلافاصله نه ولی از شبش خونریزی پیدا کردم ولی درد نداشتم تا کلا شد با پریودم 15 روز.ایا من زنی هستم تورو خدا جواب بدید یا بخاطر ورزش سنگین کونگ فو می باشد چون مربی گفت مشکلی نیست بخاطر اینکه سنگین کار کردی هست پرده رو هست یا طرف داخل است یا 2سانت باید رفت داخل مرسی
پاسخ سوال : ضربه به نواحی مربوط به مثانه باعث پارگی پرده نمی شود. پرده یا با آسیب مستقیم پاره می شود و یا ضرباتی كه باعث صدمه شدید و آسیب و بریدگی اندام تناسلی شود.
با شرح حال فوق احتمال آسیب بسیار اندك است.
پرده در ابتدای واژن است در پشت لبها فضای وجود دارد كه یكطرف لبها و طرف دیگر مجرای خروج ادرار و كانال واژن است كه پرده در ابتدای آن است.
معاینه توسط خود شخصی توصیه نمی شود زیرا هم اختمال آسیب وجود دارد و هم به دلیل بی تجربگی احتمال نتایج خطا بالا است.
مهسا
جمعه 5 اسفند 1390 03:07 ق.ظ
سلام من بایکی رابطه داشتم هنگام سکسمون یکم از التشو داخلم کرده که باعث خون ریزی شد که تا دوروز وقتی دستشویی میرفتم خون میومد به دکتر مراجعه کردم گفت قسمت بالای پرده ام خراش برداشته دیگه تکرار نبایدبشه بنظرشما پردم پاره شده یااینکه فقط خراش میتونه باشه اگه خراشه امکان ترمیم بشه داره یانه
پاسخ سوال : سلام
در این موارد نیاز به معاینه وجود دارد و از پزشكی كه معاینه كرده باید به طور كامل سوال شود. اگر خراش ساده باشد احتمالا ترمیم می شود البته تكرار چنین موردی منجر به پارگی می‌شود
nazanin
پنجشنبه 4 اسفند 1390 08:13 ب.ظ
salam man dokhtari 20 sale hastam va ghablan har 1 sal ya har 1 salo nim yek bar paryod mishodam alan hodode 2 sale ke be vasileye daru va ghors hai ke khanom doktor behem mide har 2 ya 3 ya 4 mah yek bar paryod misham va va paryodam 3-4 ruz tul mikeshe mikhastam beporsam ke ba estefade az in ghorsa mishe ke dar ayande bar dar sham akhe madare man migan ke ba estefade az in ghorsa nemishe mige ke bayad khodam khod be khod paryod sham mikhastam ke shoma ham dar bareye in mozou nazar bedin ba sepas faravan
پاسخ سوال : سلام
لازم است به مصرف دارو طبق تجویز پزشك ادامه دهید. با اطلاعات عنوان شده بیماری برای ما مشخص نیست اما قطعا پزشك بر اساس شرح حال و آزمایشات، تشخیص یا تشخیص های را مد نظر دارد و بر اساس آن دارو تجویز كرده است.
احتمال بارداری در بیماریهای مختلف متفاوت است و لازم است كه از پزشكتان سوال كنید.
علی
دوشنبه 1 اسفند 1390 06:36 ب.ظ
باتشكر بنده مشگل این است كه همسرم نمی گذارد به دستگاه تناسلیش زمان نزدیكی دست بزنم می گوید میشود غده و لذت نمی برم و خودش هم به اورگاسم نمی رسد لطفا راهنمائیم كنید.
باكمال تشكر
پاسخ سوال : در صورتی كه دفعات آمیزش بیش از معمول نباشد مشكلی پیش نمی‌آید.
در صورت اكراه ایشان تمركز خود را بر دیگر نقاط محرك متمركز كنید.
امیر
دوشنبه 1 اسفند 1390 06:11 ب.ظ
سوال خصوصی درباره شب زفاف و زندگی مشترك
پاسخ سوال : روابط جنسی قسمتی كوچكی از زندگی مشترك را تشكیل می‌دهد كه هر قسمت این زندگی مشترك مهم است.
شب زفاف یك شب آرام زندگی است و به آرامی می گذرد و هر چه شما ارامش بیشتری داشته باشید بهتر می گذرد. تجربیات زندگی مشترك چه در كل زندگی و چه در مسائل زناشویی به تدریج به دست می‌آید و همسران با جسم و روان و خوشایندی‌های طرفین بیشتر آشنا می‌شوند و لذت زندگی در همین است.
مواردی از نكات اولیه زندگی در مطالب سایت عنوان شده است و مواردی نیز در سی دی ها مطرح شده است كه مفید است.
برای یك زندگی خوب باید با شناخت كافی انتخاب مناسب داشت و با شناخت خصوصیات و ویژگیهای مردان و زنان انتظارات متناسب از همسر خود داشت.
ss
دوشنبه 1 اسفند 1390 03:23 ب.ظ
سلام
با آبی که قبل از ارضا شدن از مردا خارج میشه،میشه حامله شد دوصورتی که روی اندام تناسلی بریزه یا روی دهانه واژی؟
زود ج بدین لطفا
پاسخ سوال : اسپرم در منی وجود دارد ولی دیده شده كه سایر مایعات خارج شده از مجرای ادار مردان می تواند خاوی اسپرم های به جا مانده در مجرا باشد. پس احتمال حاملگی وجود دارد.
H
دوشنبه 1 اسفند 1390 03:23 ب.ظ
سلام میخواستم بدونم اگر کسی هر روز کاری کنه که از او منی بیاید ایا در اینده برای او مشکل ساز میشه ؟ لطفا جوابو روی سایت بنویسید
پاسخ سوال : معمول روابط جنسی همسران 2 تا 3 بار در هفته است و بیشتر از این توصیه نمی شود هر چند كه در ماه عسل دیده می شود و ... .
خودارضایی عوارض دارد و هر بار كه بیشتر باشد عوارض هم بیشتر است.
negin
شنبه 29 بهمن 1390 01:30 ب.ظ
اگر مرد یه بیضه نداشته باشد چه مشكلی پیش می آید آیا برمورد بارداری مشكلی دارد یا نه؟
پاسخ سوال : هر یك از بیضه ها مستقلا عملا اسپرم سازی را انجام می دهند و به یكدیگر وابسته نیستند. بهتر است علت از بین رفتن یك بیضه مشخص شود و همچنین می توانید با انجام ازمایش اسپرم سالم بودن بیضه دیگر را بررسی كنید.
arash
پنجشنبه 27 بهمن 1390 02:55 ب.ظ
سلام ایا خوردن الت مرد توسط زن و برعکس از جهات مختلف مشکلی دارد
پاسخ سوال : سلام
از لحاظ شرعی بهتر است كارهایی كه با شان یك انسان مغایرت دارد انجام نشود. اما حرام نیست. خوردن مایعات نجس حرام است و خوردن مایعات دیگر را بعضی مراجع حرام می دانند.

احتمال انتقال بیماریهای جنسی و بیماریهای منتقله از راه جنسی وجود دارد و بهداشت و سلامت فرد در هر حال و مخصوصا در این موارد بسیار لازم است.
در صورتیكه روابط جنسی و مخصوص چنین روابط خارج از زناشویی باشد احتمال آلودگی بسیار بالا است در مراحلی طرف مقابل در مرحله نهفته بیماری بسر می برد و موجب آلودگی می‌شود. به علت چنین روابطی در دختران آمریكایی شایعترین علت گلودرد، عفونت ملتحمه چشم و ... عامل بیماری جنسی (گونوكك) است.
milad
چهارشنبه 26 بهمن 1390 04:12 ب.ظ
استفاده از اسپری بی حسی عوارض داره
پاسخ سوال : هیچ دارویی بدون عوارض نیست. اما این مواد تاثیری در افزایش لذت جنسی ندارد. 80 درصد لذت واقعی جنسی در قبل از دخول است و نباید همسران با تمركز بر دخول از كل لذت ههمبستر شدن محروم شوند.
آآ
چهارشنبه 26 بهمن 1390 03:05 ب.ظ
باسلام من زمانی که بچه بودم زمانی که پریودمیشدم ازقسمتی که خون میومدپرمیکردم اب هیچ نزدیکی هم تاحالانداشتم ممکن باعث پارگی پرده شده باشه
پاسخ سوال : سلام
دقیقا متوجه منظور شما نشدم اما فشار آب (نه نشستن در لگن آب، گرچه آنهم به دلایلی توصیه نمی شود.) و دستكاری و ورود اشیاء می تواند به پرده آسیب برساند.
علی
سه شنبه 25 بهمن 1390 11:02 ق.ظ
باتشكر بنده می خواهم عضو سایت شوم تابتوانم مشكلات جنسی را مطرح و رفع گردد .
پاسخ سوال : در حال حاضر پاسخگویی به سوالات شما نیاز به عضویت و بررسی و تایید هویت ندارد.
آیناز
سه شنبه 25 بهمن 1390 10:34 ق.ظ
با سلام و خسته نباشید
من 3سال نامزدم و نامزدم از من دوره و هر 3یا4ماه یکبار همدیگه رو میبینیم.و وقتی همدیگه رو میبینیم شرایط طوری نیست که بتونیم با هم سکس داشته باشیمو
الان من از لحاظ سکس بیش از حد اذیتم و بعضی اوقات خود ارضایی میکنم.دارم دیونه میشم.رفتم دکتر که ببینم نوع پرده م چیه که اگر ارتجایی بودم با شوهرم نزدیکی کامل کنم ولی دکتر چک نکرد.نامزدم هم میگه تا همه چی مهیا نشه عروسی نمیکنیم و پیش مامان بابام هم نمیریم،چون خونه شون کوچیکه.
حالا به من بگید من با این خود ارضایی و سکس و ... چه کنم؟
با تشکر فراوان
پاسخ سوال : سلام
ما به دلایل متعدد با رابطه زناشویی قبل از عروسی موافق نیستیم. یكی از دلایل آن همان دلیلی است كه شما به خاطر ترس از آن بر اساس یك باور اشتباه به پزشك مراجعه كردید دقت كنید در پرده نوع ارتجاعی در موارد بسیار اندكی در آمیزش اول پرده پاره نمی شود كه البته آن هم معمولا قابل تشخیص است. نگرانی شما از پاره شدن پرده بكارت دلیل عدم اطمینان به انجام این ازدواج است كه تجارب موجود در كشور نیز همین را نشان می‌دهد. اگرچه نگرانی شما بجاست اما ناكافی است چرا كه از عوارض و صدمات روانی كه بعد از برقراری رابطه جنسی با یك فرد كه بعدا شما را رها می كند آگاه نیستید.
به مسائل جنسی محرك كمتر فكر كنید و اصلا تن به یك رابطه جنسی ندهید. مطالب موجود در مبحث ترك خودارضایی نیز كمك كننده است.
samera
دوشنبه 24 بهمن 1390 12:18 ق.ظ
ایل درسته که قبل از بلوغ هر اسیبی که به پرده وارد بشه ترمیم میشه
پاسخ سوال : خیر
الی.م
پنجشنبه 20 بهمن 1390 01:54 ب.ظ
سلام
دلیل خارش زیاد مهبل چیه؟
بعد از هر بار اصلاح خیلی خارش دارم.
هر دفعه ام که میرم حموم اصلاح میکنم.
پوستمم خیلی تیره شده میتونه به خاطر اصلاح زیاد باشه؟
پاسخ سوال : سلام
خارش دلایل مختلف دارد ممكن است یك عرق سوز ساده و یا عادتی باشد و دلایل شدیدتر مانند عفونت ها در وهله بعد است.
تیره شدن پوست به علت التهاب است چه این التهاب به علت خاراندن عادتی باشد و یا موارد دیگر. البته پوست نواحی تناسلی در حالت طبیعی نیز معمولا تیره تر است.
ممكن است خارش بعد از اصلاح به دلیل ود اصلاح و یا به دلیل اصلاح پوست ملتهب باشد.
شستشوی ساده با آب (ترجیحا ولرم) و استفاده از لباس نخی در كاهش التهاب موثر است.
sd
چهارشنبه 19 بهمن 1390 09:11 ب.ظ
aya rabeteye jensi baraye afrad zire 15 sal khatarnak ast ya kheir
پاسخ سوال : بارداری زیر 15 سال پرخطر در نظر گرفته می‌شود
رابطه جنسی به شرط بلوغ و توانایی بدنی مشكلی ندارد
سه شنبه 18 بهمن 1390 01:57 ب.ظ
ایا عوارض ناشی از خود ارضایی پس از ترک ان اربین میرود
لطفا جواب رادرسایت بزارید
پاسخ سوال : به تدریج قسمتی از عوارض از برطرف می‌شود
safar
دوشنبه 17 بهمن 1390 11:10 ب.ظ
با سلام وعرض ادب ممنون از مطالب ارزشمندتون
حسین
دوشنبه 17 بهمن 1390 12:21 ب.ظ
سلام پسری 20 ساله هستم مدتی است آلت تناسلی دیر راست میشود
و زود انزالی 10ثانیه ای دارم
قبلا صبح که بیدار می شدم آلت در حالت نعوظ راست بود ولی مدتی که آلتم درست راست نمیشه؟
پاسخ سوال : سلام
اینكه در خواب و هنگام بیداری در وضعیت نعوظ بوده اید ناشی از تحریكات زیاد شهوانی است و در حالت عادی چنین نیست.
اگر مجرد هستید و خودارضایی دارید ترك كنید و اگر متاهل هستید از راهكارهای ارائه شده در درمان زود انزالی استفاده كنید.
امیر
یکشنبه 16 بهمن 1390 11:09 ب.ظ
با سلام
میخاستم بدو نم الت مرد چند سانت باید باشه تا بشه پرده بکارت رو زد.
با تشکر
پاسخ سوال : سلام
پرده در ابتدای واژن قرار دارد و طول آلت در ازاله بكارت مهم نیست.
در رابطه جنسی نیز طول آلت تاثیری ندارد و تبلیغات موجود صرفا جنبه تجاری دارد.
آنی
یکشنبه 16 بهمن 1390 12:40 ب.ظ
سلام من دیشب برای اولین بار با همسرم رابطه جنسی داشتم درد و خونریزی خیلی شدیدی داشتم و اصلا لذت نبردم احساس میکنم الت همسرم برای واژن من خیلی بزرگ و بلنده امروز هم کمردرد شدید دارم و زیر دلم هم تیرهای خیلی شدیدی میکشه خواهش میکنم راه حلی بگید
پاسخ سوال : اولین رابطه جنسی نباید شدید باشد و حتی توصیه می شود در شب زفاف به دلیل خستگی ناشی از مراسمات مختلف در زمان حاضر به یك معاشقه ساده بسنده شود.
در رابطه جنسی اگر معاشقه و ملاعبه در ابتدای كار انجام نگیرد مرد در چند دقیقه بدنش اماده است و به اوج می رسد اما زن در وضعیت پرخونی باقی می ماند و بدون لذت بردن در وضعیت سختی رها می شود. برای اماده سازی بدن زن لااقل 10 دقیقه ملاعبه لازم است تا بدن آماده شود و بعد مرد و زن با هم به ارگاسم برسند.
اگر درد و خونریزی شدید است مراجعه به پزشك توصیه می‌شود
milad
شنبه 15 بهمن 1390 12:29 ق.ظ
سلام من حدود2هفته است که توروابط جنسی زناشویی مایه منی خیلی کم میاد آیا مشکلی هست
پاسخ سوال : سلام
اگر دفعات رابطه جنسی زیاد است یك فاصله 5 روز رابطه نداشته باشید و بعد بررسی كنید.
جمعه 14 بهمن 1390 12:47 ب.ظ
سلام من و همسرم 6ساله ازدواج کردیم اوایل همسرم علاقه به رابطه داشت من سرد بودم ولی حالا بر عکس شده حالا باید چکار کنیم
پاسخ سوال : سلام
تمایل به رابطه تحت تاثیر عوامل گوناگون قرار دارد مانند: میزان علاقه زوجین به همدیگر، شرایط كاری، شادی و افسردگی، رژیم غذایی، محیط كاری، محرك بودن زن در منزل و ... .
mr
چهارشنبه 12 بهمن 1390 09:03 ب.ظ
من دارم با دختر عموی خودم ازدواج میكنم از این میترسم كه از نظر جنسی درك كاملی نداشته باشه اخه اون 16 سالشه میشه كمكم كنین اخه من عاشق رابطه هستم
یك دختر 16 ساله همه چی رو درك میكنه
پاسخ سوال : او 7 سال است كه بالغ شده و درك كاملی دارد
البته هیچ زوجی در آغاز زندگی خود تجربیات جنسی ندارند و به تدریج تجربیاتی كسب می كنند و از تمایلات همسر خود بیشتر با خبر می‌شوند
زیبا
چهارشنبه 12 بهمن 1390 01:48 ق.ظ
سلام وخسته نباشید اگر منی رو بخوریم حامله میشویم یا نه ممنون تشکر
 
پاسخ سوال : سلام
خیر اما بیماریهای جنسی منتقل می شود نجس و فعل حرام و دون شان است افراط های روابط جنسی موجب دلزدگی در آینده و عدم احترام به خویش می شود.


لینك به: پاسخ به سوالات پزشكی 12
نظرات و گزارشات و درخواست مطلب جدید ( نظر)

ژل افزایش طول و حجم آلت تناسلی آقایان
کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
سینه و باسن زیبا
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
درمان شلی سینه و باسن
بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حجم دهنده آلت تناسلی مردان
افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
محصول ایتالیا Made In Italy
دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
حاوی عصاره انار
قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
fatemeh
سه شنبه 8 بهمن 1392 02:09 ب.ظ
باسلام ببخشید خودارضایی ازعقب با فرو بردن جسم میتونه باعث پاره شدن پرده بشه درضمن خون هم اومده ولی روز آخر پریودی بوده
پاسخ سوال : سلام
این كار در خانم ها عواقب فراوان دارد و بدون لذت است.
امكان خطای بالایی دارد و برای معاینه باید به فرد مجرب مراجعه كرد.
رضا -
پنجشنبه 6 تیر 1392 11:18 ق.ظ
چرا زود جواب به صورت انلاین داده نمیشه
پاسخ سوال : بعضی سوالات تكراری است
فهرست مطالب
مباحث مورد توجه

 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تعیین جنسیت جنین به روش سنتی ابن سینا ابوعلی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: تشخیص جنسیت کودک به روشهای سنتی
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: انواع سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین
 • تعیین جنسیت جنین بعد از بارداری: آموزش تعیین جنسیت جنین بچه با آزمایش خون
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری : روش آی وی اف ivf چیست؟ روش انجام و هزینه
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: چگونگی انتخاب جنسیت کودک از طریق مواد غذایی
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: روش IUI (تزریق داخل رحمی) چیست و چگونه انجام میشود ؟
 • تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری: تعیین جنسیت از نظر مزاج شناسی
 • علت به وجود آمدن کیست تخمدان زنان و دختران و راه های درمان آن
 • روش هایی برای بزرگ کردن سینه دختران و زنان بدون عمل جراحی
 • آناتومی دستگاه تناسلی زنان و دختران
 • بزرگ شدن حجم عضله باسن و ران پا،تعادل تجمع چربی بالا و پایین تنه
 • تمرینات تقویت عضلات باسن و ران ورزشی
 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
 • آناتومی و شکل دستگاه تولید مثل و اندام جنسی زنان و دختران
 • ورزش و روش های موثر برای بزرگ کردن باسن دختر و زن دختران و زنان + ع ك س
 • انواع پرده بكارت دختران باكره زنان و خانم ها + عكس
 • راههای ترک خود ارضایی
 • بحث علمی درباره خودارضایی
 • تماشای فیلم‌های مستهجن، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • آناتومی دستگاه تناسلی مردانه + عكس
 • 7 مایعی كه از مجرای آلت تناسلی مردانه خارج می‌شود
 • شكل و اوصاف حوری بهشتی
 • نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن
 • آیا امکان ترمیم، شبیه سازی پرده بکارت وجود دارد ؟
 • اندازه آلت تناسلی جنسی مردان و رشد و بزرگ و كلفت شدن آن و لذت جنسی
 • نشانه‌های پاسخ جنسی و ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن یك زن بعد از یك آمیزش كامل
 • زنان باید به ارگاسم رسیدن را یاد بگیرند
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • پسر می‌خواهید یا دختر؟
 • چه میزان رابطه زناشویی طبیعی است؟
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • عشق و عاشقی های دوران نامزدی
 • آناتومی و عكس دستگاه تناسلی زنان و دختران - كلیتوریس، لب‌ها، پرده بكارت، واژن یا مهبل و ... + عكس
 • وقتی دختران زرنگ در دوستی با پسرها به كام روابط جنسی كامل كشیده می‌شوند
 • سرنوشت یک زن تا چه حد به سینه های بزرگ و یا کوچک او ربط دارد ؟
 • روش استفاده از كاندوم مردانه برای جلوگیری از حاملگی
 • روش استفاده از كاندوم زنانه برای جلوگیری از حاملگی
 • ایران: ركورد عكس زایمان طبیعی زنان و زایمان غیر طبیعی سزارین
 • چگونه حامله شوم ؟
 • مایع منی
 • دانستنیهای آمیزش جنسی زناشویی مردان و زنان
 • آمیزش مقعدی - آمیزش كردن با زن و دختر از پشت و باسن
 • شب زفاف - پاره كردن پرده دختر - آموزش آمیزش سالم
 • چگونه زنان میل جنسی‌شان را از دست می‌دهند؟
 • مختصری درباره یك آمیزش جنسی مطلوب
 • داستان دختر ایرانی و تجاوز و خودفروشی، داستان غم انگیز دختر فراری ایرانی
 • داستان دختر ایرانی و عروسی با مرد آمریكایی و شكنجه تجاوز
 • دوستی و عاشقی چندین ساله و چند رابطه جنسی و سرانجام قتل دختر
 • هنر گفتگو ابزار ارتباطی زوج ها
 • همسری در نقش مادر یا پدر - نقش سن در روابط زناشویی
 • همسرم از من به خاطر چاق بودنم، بدش می‌آید
 • هفت درد دل شوهرانه
 • هفت تیپ مردان مورد پسند خانوم ها
 • هفت باورغلط مردها درباره زنها
 • ناسازگاری در زندگی زناشویی
 • مردها چه زنی را همسر ایده‌آل می دانند؟
 • مردها به دنبال چه همسری هستند؟
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند
 • محبوب شدن برای شوهر
 • عوامل مهم در بقای زندگی زناشویی
 • عاملی مهم برای موفقیت زنان در عشق و زندگی
 • شوهرم به موفقیتهایم حسادت می‌کند!
 • شوهرتان را رمز گشایی کنید
 • شوهر من یک احمق است؟
 • شک همسرتان نسبت به خودتان را از بین ببرید!
 • شش علامت یک مرد ایده‌آل
 • شش خصوصیات مردان که خانمها خواهان تغییرشان هستند
 • شش اشتباه رایج بین اکثر زنان دنیا در ارتباط با مردان
 • زن داری به روش کاملا اصولی
 • روابط زناشویی ما با مشکل مواجه شده است
 • رموز شاد کردن خانم ها
 • رمز جذابیت و محبوبیت زن چیست؟
 • رفتارهایی که زنان می‌پسندند
 • راه‌های‌ استحکام روابط زناشویی
 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها
 • ده ژست آسان برای خوشحال نمودن همسر
 • ده راز جاذبه که خانم ها می دانند ولی آقایون نه
 • ده برتری جالب زنان نسبت به مردان
 • دوازده راز زنانی که شوهرشان عاشق شان است
 • دوازده راز جالب که دخترها باید در مورد نامزدشان بدانند
 • دلایل مهمی که مردان شما را ترک می‌کنند
 • دردسرهای عشق یک‌طرفه
 • در محافل زنانه چه می‌گذرد؟
 • در ذهن مادر شوهرتان چه می گذرد؟
 • خانمها نیازمند چه جملاتی هستند؟
 • خانمها برای همسر خود جاذبه داشته باشید
 • حقایقی مردانه که خانم ها باید بدانند
 • حقایقی درباره زنان!
 • حسادت زناشویی در زندگی زناشویی
 • حرف هایی که نباید به زنان گفته شود
 • چند اصل برای حل مشلات روابط زناشویی
 • چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق خود کنید؟
 • چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟
 • چگونه شوهرتان را مجذوب خود کنید؟
 • چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟
 • چگونه زندگی همسرمان را جهنم کنیم؟
 • چگونه توجه همسرمان را جلب کنیم؟
 • چگونه ارتباط احساسی برقرار کنیم؟
 • چقدر باید به حرف‌ همسرمان گوش دهیم؟
 • چطور با خانواده همسرتان کنار بیایید؟
 • چرا مردان همیشه در رویای یک زن زیبا هستند؟
 • چرا مردان زنان جوان را ترجیح می دهند؟
 • چرا مردان احساساتشان را ابراز نمی کنند؟
 • چرا عروس ها و مادر شوهرها به تفاهم نمی رسند؟
 • چرا شوهرتان با شما کم سخن می‌گوید؟
 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟
 • چرا آقایون به خانمها نیازمندند؟
 • جنگ اول به از صلح آخر!
 • جمله ای که زنان 252 بار در هفته تکرار می کنند!
 • تازه عروس‌ها برای نزدیک کردن همسرشان به خانواده‌شان بخوانند
 • پیشگیری از مشاجرات خانمان سوز
 • پنج زنگ تفریح برای خانم ها
 • پنج روش واداشتن مردان برای بیان احساست درونی
 • پنج راه عاشق ماندن تا ابد
 • پنج دروغ‌ عمده‌ مردان‌ به‌ زنان‌
 • پنج افسانه مهلک در باره عشق
 • پنج اشتباه زنان که باعث تنها ماندن آنها می شود
 • بیست نکته طلایی همسر داری از سوی زنان
 • برترین خصلت های زنان چیست؟
 • بدترین عادت های خانم ها
 • باورهای منطقی در مورد انتخاب همسر
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با شوهران کم حرف چه میشه کرد؟
 • با دلایل دورغگویی زنان آشنا شوید
 • با این نکات رمزهای شوهرتان را باز کنید
 • با این مردان ازدواج نکنید
 • ای کاش زن زندگی ام این رازها را می دانست
 • اشتباهات رایج بانوان در یک زندگی مشترک
 • اشتباه در برقراری رابطه و راه حل 2 مسئله
 • اسرار موفقیت زنان شوهردار
 • استرس زیاد زنان و راه حل
 • ازدواج خانم های زیبا با مردهای بدقیافه
 • ازدواج با این مردان برای شما خطرناک است
 • آیا در چشم همسرتان یک زن ایده آل هستید؟
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند 2
 • آنچه زن ها از شنیدن آنها بیزارند
 • آنچه از تفاوتهای دنیای زنان با مردان نمی دانستید
 • آموزش لازم برای زن بودن
 • آقایون از ازدواج چه می خواهند؟
 • آدم های خوبی که زنان نباید با آنها ازدواج کنند
 • هشت خصیصه آقایون خانمها مخفیانه دوست میدارند
 • پنج راه برای راه یافتن به افکار مردان
 • با این هدیه ها همسرتان سرحال می شود
 • پنج جمله که هرگز نباید به مرد زندگیتان بگویید
 • خانمها چرا عشقتان شما را ترک میکند؟
 • همسر او باشید نه مادر او
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • این زنان مردان را از خود دور می کنند
 • هفت راز محبوب شدن در خانواده همسر
 • سلامت زناشویی در گرو چیست؟
 • همسرتان به شما شک دارد؟
 • هیچ زنی با این مرد ازدواج نمی کند
 • هشت رازی که زنها نمی خواهند مردها بدانند
 • ده راز درباره مردان
 • ده راز درباره مردان
 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند
 • هشت رازی که زنها دوست ندارند مردها بدانند
 • سه نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد
 • چرا مردها باعث حسادت در زنان می شوند!
 • چگونه زنی فوق العاده باشیم؟
 • هفت اشتباه جبران ناپذیر خانم ها در اولین دیدار
 • همسران موفق چه می‌کنند؟
 • زنان، مردان با ظاهر مردانه را بیشتر می‌پسندند
 • چند نکته برای تازه دامادها!
 • چگونه یک مرد را عاشق خودتان کنید؟
 • تاثیر منفی الکل بر روابط همسران
 • تاریخ کاهش علاقه بعد از ازدواج ...
 • این سه رفتار زنان که مردان را آزار می دهد
 • آنچه مادران به دخترانشان نیاموخته اند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • افرادی که بر زیبایی ظاهری همسر خود حساسیت دارند بخوانند
 • نحوه رفتار با همسر عصبانی
 • در زوج هایی که زن زیباتر از مرد است
 • خانم‌ها توجه کنند جیغ بزنید
 • همسرداری آیه الله بهجت چگونه بود؟
 • رفتارهایی از مردان که زنان می ‌پسندند
 • چاقی و بلوغ زودرس دختران و پسران و کوتاهی قد
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 10)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 9)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 8)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 7)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 6)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 5)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 4)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 3)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 2)
 • آموزش روشهای ارتباط زناشویی همراه با عکس (شماره 1)
 • پاسخ به سوالات پزشكی شما (سوالات پاسخ داده شده)
 • 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
  سوال جدید

  پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 12 مطالب اخیر پاسخ به سوالات پزشكی 15 پاسخ به سوالات پزشكی 14 پاسخ به سوالات پزشكی 13 پاسخ به سوالات پزشكی 12 پاسخ به سوالات پزشكی 11 پاسخ به سوالات پزشكی 10 پاسخ به سوالات پزشكی 9 پاسخ به سوالات پزشكی 8 پاسخ به سوالات پزشكی 7 پاسخ به سوالات پزشكی 6 پاسخ به سوالات پزشكی 5 پاسخ به سوالات پزشكی 4 پاسخ به سوالات پزشكی 3 پاسخ به سوالات پزشكی 2 پاسخ به سوالات پزشكی 1 لیست آخرین مطالب پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 12 آرشیو مطالب هفته دوم اردیبهشت 1391 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 12 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 12 پاسخ به سوالات پزشكی - پاسخ به سوالات پزشكی 12
  چسب لاغری اسلیم پچ با ضمانت 3 تا 12 كیلوگرم لاغری در ماه آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic